9 прихованих ознак того, що ви геній! Чи є у вас ознаки геніальності?

ЦІКАВО

Як ви вважаєте, чи є у вас ознаки геніальності? Більшість людей відразу ж відповість: «Ні», «Ну, що ви, яка геніальність?», «Я звичайна людина». Але не варто бути настільки впевненими. Вся справа в тому, що у вас можуть бути звички, які ви робите практично кожен день і на перший погляд це звички звичайні, але саме вони видають ваш прихований потенціал генія. Чи хочете ви дізнатися, що це за звички?

1. Малювання дивних візерунків.
Спробуйте згадати, чи було у вас хоч раз в житті таке – ви розмовляєте з кимось по телефону або просто сидите в аудиторії посеред уроку і раптом розумієте, що розмалювали весь зошит якимись дивними закарлюками. Може здатися, що це марна трата часу, але насправді це творчі процеси, пошук нових концепцій. Ваша рука фактично діє сама по собі, це допомагає уникнути нудьги, відкрити для себе щось унікальне.


2. Розмова з самим собою.
Розмова з самим собою вважається ознакою інтелекту, це наводить порядок в думках, а вербальні репліки допомагають знайти загублену думку. Так що якщо ви спіймали себе на тому, що ви розмовляєте самі з собою, то це не означає, що ви зійшли з розуму. Навпаки, це означає що у вашій голові цього розуму побільше, ніж у тих, хто вас оточує.
3. Недолік сну.
Як правило, ваш мозок працює напружено і йому потрібно дати відпочинок, а допомагає цьому тільки сон. Недосипання може уповільнити вас, але короткий сон неодмінно допоможе вам відновити сили і підбадьоритися.
4. Невелике коло друзів.
Як багато у вас друзів? Чи звикли ви відпочивати у величезних компаніях або вам комфортніше з одним-двома близькими друзями, які вас розуміють і не змушують почувати себе некомфортно? Найчастіше коло спілкування розумних людей обмежене, оскільки вони хочуть краще сконцентруватися на досягненні своєї мети і так вони дуже уважні до тих, з ким хочуть спілкуватися.

5. Ефективність.
Працювати менше не завжди означає бути лінивим, адже стратегічний підхід дозволяє бути ефективним. Краще не витрачати час на порожню роботу, а все продумати і зробити швидко і якісно.
6. Повільність.
Багато хто вважає повільність – лінню, але це не завжди так. Це може бути методичним підходом в наближенні до своєї мети. Ви не гальмуйте, ви просто чекаєте відповідного моменту, щоб в потрібну хвилину зробити швидкий і єдиний крок до досягнення мети.
7. Безлад.
Улюблене середовище проживання кожного генія. Люди часто черпають своє творче натхнення в невпорядкованому хаотичному середовищі. Це ознака неординарного розуму, а не лінощів. Так і передайте своїм батькам, коли вони в наступний раз будуть змушувати вас прибирати у своїй кімнаті.

8. Поділ повноважень.
Постановка завдань іншим є ознакою інтелекту, адже розумні люди вміють все організовувати. Іноді ви дієте підсвідомо, тому що розробка стратегій для вас цілком звична справа – щось робите ви, а щось інша людина, і ніхто не повинен робити все і відразу і поодинці.
9. Відсутність прогресу.
Припустимо, ви вже другий день готуєтеся до важливої контрольної, але нічого не можете запам’ятати. Це може бути несподіванкою, але причина і відсутність прогресу може бути в тому, що ваш мозок дуже зайнятий. Постарайтеся розібратися в своїй розумовій діяльності, і ви зможете працювати на зовсім іншому рівні.

Джерело